Wspieram Kasisi :)

5 lutego 2014

Modern Talking na chandrę!

Lata osiemdziesiąte to lata mojego dzieciństwa. Najlepsze lata jakie można sobie wyobrazić. Dużo można by o tym opowiadać... To temat-rzeka.

Akurat tak się składa, że dziś mam trochę leniwy dzień w pracy... A że wszyscy moi współpracownicy z pokoju są w podobnym wieku do mnie, mamy wspólne tematy. Dziś wypłynął (po raz kolejny) temat muzyki i tego fantastycznego zespołu, którego nazwa widnieje w tytule posta.

Dziś na warsztat bierzemy utwór "You can win if you want". Chłopaki z Modern Talkinng jak zwykle powodują wzrost pozytywnych uczuć do świata. Rozpatrywana przez nas piosenka, to utwór z mottem: You can win if you want, if you want you can win (tłum. możesz wygrać jeśli chcesz, jeśli chcesz możesz wygrać).

Teledysk powalający. Pan Brunet pokazuje nam jaka jest prawidłowa pozycja prawej ręki na klawiaturze fortepianu (gra na Steinwayu!!!), do tego jawi nam się jako multi(?)instrumentalista, bo oprócz fortepianu gra jeszcze na kibordo-gitarze. Pan Blondyn jak zwykle zaraża swoim optymizmem i radosnym tańcem. Patrząc na niego, rzeczywiście można odnieść wrażenie że "Jeśli chcesz, możesz wygrać".

Z tym przesłaniem i piosenką zostawiam Was, życząc dobrego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz